Czy powinniśmy rozbudować naszą stronę internetową o więcej zakładek ?

support-hostingStrona internetowa powinna być przede wszystkim przejrzysta, dobrze zaprojektowania oraz powinna dawać wrażenie profesjonalizmu. W internecie jest cała masa stron internetowych o następujących zakładkach: O firmie, Kontakt, Cennik oraz Oferta. Skupmy się na ostatniej zakładce, czyli Oferta. Pod hasłem oferta może kryć się wiele specjalizacji. Należy rozszerzyć zakładkę oferta, aby na naszą stronę trafiło jak najwięcej potencjalnych klientów. Oczywiście nie należy tworzyć 30 podstron dla każdej drobnej usługi. Poruszajmy się teraz na przykładzie warsztatu samochodowego. W ramach samej zakładki oferta mogą się kryć różne specjalizacje. Należy rozbudować zakładkę ofertę o podstrony, czyli na przykład warsztat samochodowy może rozbudować o takie zakładki jak:

  • Naprawy zawieszenia,
  • Bieżące naprawy,
  • Elektryka samochodowa,
  • Naprawy blacharsko-lakiernicze.

W ten sposób damy o to, aby jak największa liczba fraz prowadziła do naszej witryny. Bardzo też ważna jest optymalizacja każdej podstrony pod kaem SEO. Stronę internetową tworzy dla klientów, to oni będą jej używać do zapoznania się z naszą ofertą. Należy głównie podczas tworzenia strony internetowej pamiętać właśnie o tym. Więc napewno warto rozważyć, aby rozbudować naszą stronę o inne zakładki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>